Tarne Alates 40 eurost transport TASUTA
D3 vitamiin, mahe kanepiõli 10 ml, 330 tilka

Ecosh Life

19,90 €

Laos (3)


 • Kirjeldus
 • Koostisosad
 • Allergeenid
 • Toitumislane teave
 • Säilitamine ja kasutamine
 • Toidulisand. D3 vitamiin on:
  *immuunsuse toetaja
  *luustiku parim kaitse
  *vajalik kaltsiumi imendumiseks
  *kroonilise väsimuse vastu.

  D-vitamiini peamine ülesanne on tagada kaltsiumi imendumine toitainetest ning selle transportimine luudesse. Kui D-vitamiini veres on vähe, on organismil kaltsiumi raske omastada, mis põhjustab osteoporoose, luutiheduse languseid ning rahhiite. Madal D-vitamiini tase võib põhjustada luude ja lihaste valu, kroonilist migreeni, depressiooni ja kroonilist väsimust. D-vitamiin suurendab antiviiruslike, antibakteriaalsete ja parasiidivastaste immuunfaktorite hulka. Eestis toodetud D3-vitamiin on valmistatud maheda kanepiseemneõli baasil. Vitamiin D3 (kolekaltsiferool) pärineb lambavillast toodetud lanoliinist.

  Ecosh on esimene eestimaine tunnustatud toidulisandite tootja ning müüja maailmas.
  Ecosh on ettevõte, kes teadlikult ühendab looduse väe ja teadusepõhise meditsiini, sest nad usuvad, et sellest koostööst sünnib tõeline vägi. Tulemuseks on puhtad, looduslikud, kindla koostise ja toimeaine kogusega kontrollitud tooted, mis on välja töötatud koostöös oma ala tunnustatud teadlaste, terapeutide ja ülikoolidega.
  Ettevõtte juhtimissüsteemile ning toidulisandite tootmisele on omistatud rahvusvahelistele kvaliteedinõuetele vastav ISO 22000:2018 sertifikaat.