Tarne Alates 40 eurost transport TASUTA
Hambapasta klaaspurgis tundlikele hammastele, 100 g

Ben&Anna

8,20 €

Laos (5)


  • Kirjeldus
  • Koostisosad
  • Säilitamine ja kasutamine
  • Tänu koostises olevatele kummelitõmmisele, astelpaju- ja aaloemahlale puhastab pasta tundlikud hambad leebelt, kuid tõhusalt ja aitab ennetada hambakahjustuste teket. Alkoholi- ja plastikuvaba.

    Saksa firma Ben&Anna asutajad, arendajad ja partnerid nii töös kui eraelus Anna ja Ben kosmeetikasarja loomise idee kasvas vajadusest deodorandi järele, mis ei sisaldaks tavakosmeetikas tavapäraseid alumiiniumisoolasid, parabeene ega ftalaate. Ben&Anna julmusevabad ja vegan kosmeetikatoodete retseptid koosnevad vaid kontrollitud looduslikest koostisosadest.

    Anna ja Beni jaoks on oluline ka plastiku kasutamise vähendamine ja seetõttu on brändi tooted pakendatud biolagunevast paberist või taaskasutusele suunamist võimaldavatesse klaas- ja alumiiniumpakenditesse. Iga Ben&Anna toote ost toetab keskkonnaorganisatsiooni One Earth – One Ocean, mis puhastab spetsiaalsete laevadega ookeani plastprügist ja suunab selle ümbertöötlemisse. Anna koos Ben&Annaga panus plastikuvaba vannitoa elustiili arengusse!