Tarne Alates 40 eurost transport TASUTA

Tere tulemast Biomarketi e-poodi!

 

Nüüd on teil võimalus osta enda lemmik tooteid ka meie e-poest. Meie e-pood pakub teile mugava võimaluse tellida kõik vajalik interneti kaudu ja endale koju kätte. Meie e-poest leiad esindusliku valiku mahe toidu- ja esmatarbekaupa, looduskosmeetikat, loodusapteegi tooteid ning muidugi ka väetoite. Biomarketi e-poe tootevalik on sama, mis on ka kauplustes. E-poest ostude sooritamine on lihtne, mugav ja turvaline.

Täidame oma südamest tulevat missiooni muuta ökotooted Eestis kättesaadavaks, igapäevaseks ja loomulikuks. Töötame igapäevaselt selle nimel, et Sinuni jõuaksid ainult parimad tooted. Oleme kogu valiku Sinu eest ära teinud, et sa saaksid tulla ja soetada endale vajalik, teades et see on puhas ja kontrollitud. Me oleme turul olnud juba üle 18 aasta ja oleme selle aja jooksul näinud, et inimesed vajavad looduspuhataid, tervislikke ja kestlikke tooted. Meil on hea meel, et Sa oskad hinnata sellist elustiili! See annab meile veel rohkem tegutsemistahet, et Sinuni tuua veel parem valik ja võimalikult mugavalt.

 

 

Alati Sinu Biomarket

 

 1. Biomarketi e-poest ostmine kliendina või külalisena

Meie e-poest on Sul võimalik osta külalisena. See tähendab, et Sa ei pea endale kontot looma. Aga soovitame Sul registreerida end kliendiks, sest ainult siis saad Sa lisaks sooduspakkumistele veel lisaks ka kliendikaardi ja sünnipäeva soodustust. Biomarketi kliendina on sul järgmised eelised:

 • Kliendina saad kõikidelt ostudelt -5% allahindlust.
 • Kampaaniatooteid ostes saab püsiklient mõlemad soodustused. Näiteks kampaaniatoote soodustus -20% + püsikliendisoodustus -5%. Seega on Sinu soodustus kokku -25%.
 • Kui oled klient meie e-poes saad sama soodustus ka meie kauplustes.
 • Meie kliendiks registreerumine on täiesti tasuta.
 • Kauplustes saad enda kliendiks olemist tõendada ID-kaardiga.

 

 

 

 1. Toote valimine ja ostukorvi lisamine

Et Sinu valik lihtsamaks teha oleme kasvatanud tootepuu, millel on 4 kategooriat: 1) toit, 2) ilu ja hügieen, 3) tervis ja heaolu 4) kodukaubad. Meie tootepuu leiad päiseribalt, mis asub lehe ülaosas. Valid endale sobiliku kategooria ja kogu valitud kategooria tootevalik ongi Sinu ees. Kui Sa juba tead, mida osta soovid, võid sisestada ka oma toote otsingusse. Meie otsingusüsteem aitab kiiresti ülesse leida su lemmik tooted.

Meie tootepuu on reastatud vastavalt Biomarketi müükidele. Kõige ees on need tooted, mida meie kliendid kõige rohkem ostavad. Võta endale aega ja vaata läbi kogu meie tootevalik, et leida endale sobivad tooted. Toote peale vajutades avaneb sulle tooteinfo ja tootepilt. Meie tooteinfo on põhjalikult koostatud ja annab sulle kogu vajaliku info ostu tegemiseks.

Oleme lisanud ka tootepildid tooteinfo juurde, et sinu valikud lihtsamaks teha. Aga Palun pea meeles, et tootepilt on illustratiivne! Päriselus võib toode olla väiksem, kui ta pildil tundus. Kindlasti jälgi tootenimetuses välja toodud toote suurust ja kogust, et olla kindel tootevalikus. Kui toode on e-poe laoseisus, siis saate selle lisada ostukorvi. 

 

 1. Kui palju tohib e-poest tellida?

Meil sellist piirangut ei ole. Kui tooteid on palju ja need ei mahu ühte pakendisse ära, siis pakime ühe tellimuse mitmesse pakendisse.

 

 1. Hinnad e-poes ja kauba eest tasumine

Hinnad on Biomarketi e-poes eurodes. Hinnad on internetipoes samad, mis kauplustes. Kui Sa oled oma kontoga e-poodi sisenenud saad sa lisaks ka kliendikaardi- ja sünnipäevasoodustuse.

Valitud kaupade eest on võimalik tasuda pangalingi kaudu. Peale raha laekumist meie kontole toimetatakse Sinu kaubad Sinu poolt valitud asukohta esimesel võimalusel.

Biomarketi e-poes tehtavate ostude makseandmed on alati kaitstud ja maksed toimuvad vastava teenusepakkuja turvalistes serverites. Biomarket ei tööle ega salvesta Sinu pangakonto andmeid.

 

 1. Tellimuse kohaletoimetamine ja selle maksumus

Oleme Sulle loonud erinevad võimalused oma kauba kätte saamiseks Eestis. E-poes komplekteeritakse tellimusi 7 päeva nädalas. E-poest tellides võib oma kaubale ise järgi tulla Balti Jaama turul asuvasse Biomarketi kauplusesse. Kauplusse järgi tulemine on sulle tasuta. 

Kui sinu tellimus ei sisalda kiiresti riknevaid tooteid, siis on Sul võimalus tellida tooteid üle terve Eesti. Sellisel juhul on Sul 2 võimalust: SmartKULLER ja SmartPOST. Oleme oma transpordi valiku teinud just Sinu heaolule mõeldes. SmartPOSTi pakiautomaadid asuvad siseruumides ja tänu sellele saame tagada, et sinu toodete heaolu ei sõltu ilmastikust.

SmartKULLERi hind on 4,99€ ja paki kättesaamiseks võtab kuller sinuga ühendust. Kui sinu tellimus ületab 40€, siis on SmartKULLER sulle tasuta. SmartPOSTi automaati saatmine maksab 2,99€. Juhul kui sinu tellimus ületab 40€ on SmartPOSTi saatmine sulle tasuta. Tellimused, mis on tehtud enne kella 14.00 jõuavad Sinuni Tallinna piires juba järgmisel päeval. Väljaspool Tallinna jõuavad tellimused kohale kahe (2) päeva jooksul.

 

 1. Tellimuse jõudmine Sinuni

Biomarketi e-poes toimub kaupade komplekteerimine ja väljastamine iga päev Balti Jaama Turu Biomarketi lahtioleku aegadel. Eks ikka selleks, et mahetooted oleksid sinu jaoks kergesti kättesaadavad.

Kui oled valinud tellimusele ise järgi tulemise, siis saad oma kaubad kätte samal päeval, kui oled oma tellimuse esitanud enne kella 14.00-i. Palun veendu, et oleme Sulle kinnitanud, et Sinu kaubad on valmis! Kui sa ei ole oma tellimusele järgi tulnud, siis tühistab süsteem Sinu tellimuse südaööl. Palun jälgi kaupluse lahtioleku aegasid. Leiad need siit.

SmartKULLERiga saad oma tellimuse kätte Tallinnas juba järgmisel päeval. Mujal Eestus juba kahe (2) päeva jooksul. Kuller võtab Sinuga ühendust ja lepib Sinuga kokku kättesaamise aja.

SmartPOSTiga tellides saab oma tellimuse kätte Tallinnas juba järgmisel päeval. Mujal Eestis juba kahe (2) päeva jooksul. Sinu mobiiltelefonile tuleb sõnum pakiautomaadi uksekoodiga. Oma pakile saad järgi minna asukoha lahtioleku aegadel. Sama uksekoodiga saad ka Biomarketisse oma kaubad tagastada.

 

 1. Mille alusel Sulle pakk väljastatakse?

Pakk väljastatakse sulle kauplusest Sinu tellimusnumbri alusel. Kui Sinu tellimus sisaldab ka alkohoolseid jooke, siis palun ole valmis selleks, et Sinult küsitakse isikuttõendavat dokumenti, et kontrollida Sinu vanust. Tellimusekinnituse võid välja printida või ka näidata nutiseadmest. Palun ole ettevaatlik, et keegi kolmas ei saaks ligipääsi sinu tellimusnumbrile!

 

SmartPOST automaati tellides saadetakse Sulle sõnumiga unikaalne uksekood. Selle koodi alusel saad oma paki automaadist välja võtta endale sobival ajal. Palun jälgi SmartPOSTi asukoha lahtioleku aegasid! Selle sama unikaalse uksekoodiga saad ka oma paki tagastada. Juhul kui tellimus sisaldab alkoholi, on paki kättesaamine võimalik ainult kell 10-22 ning lisaks pakiautomaadi uksekoodile on vajalik sisestada ka ID-kaart ja PIN-kood vanuse tuvastamiseks.

Tellides oma paki SmartKULLERiga võtab Sinuga ühendust kuller ja lepib kokku paki üleandmise. Kui sinu tellimus sisaldab alkoholi on vajalik kullerile esitada ID-kaart vanuse tuvastamiseks.

 

 

 1. Tellimuse kinnitus

Peale ostu sooritamist tuleb sinu e-postile ka tellimuse kinnitus. Oma tellimuse staatust saad Sa vaadata ka oma e-poe profiili alt. Kui Sa ei saanud tellimuse kinnitamiseks e-kirja, siis palun võta meiega ühendust: epood@biomarket.ee

 1. Kauba tagastamine

Juhul kui Sulle toode ei sobinud on Sul õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisestTagastatav kaup peab olema originaalpakendis ja rikkumata! Tagastada ei saa oma olemuse tõttu kiiresti riknevaid ja vananevad tooteid. Sellisel juhul 14- päevane taganemisõigus ei kehti.

Kaupade tagastamiseks täida taganemisavaldus, mis on Sul pakiga kaasas ning saada see koos toodetega tagasi või too need tagasi Balti Jaama Turu Biomarketi kauplusesse. Taganemisavalduse saad endale arvutisse laadida ka siit (taganemisavaldus) ja saata see meile epood@biomarket.ee. Taganemisavaldust on võimalik täita ka meie Balti Jaama Turu Biomarketi kaupluses.

Kaubad saad tagastada meie Balti Jaama Turu Biomarketi kauplusesse ise kohale tulles. Kui tellisid oma tooted SmartPOST pakiautomaati, siis saad tooted tagastada koos avaldusega sama unikaalse uksekoodiga, millega oma paki välja võtsid. SmartKULLERiga tellitud kaubad on Sul võimalik samuti tagastada SmartPOST automaadi kaudu. Tagasimaksed teostatakse 14 päeva jooksul.

 1. Kaupade ümber vahetamine

Kui oleme eksinud ja Sulle vale toote pakkinud, siis vahetame kauba ümber. Toodet on võimalik vahetada meie Balti Jaama Turu Biomarketi kaupluses. Kui tellisid toote SmartPOSTiga või SmartKULLERIga, siis on Sul võimalik tooted tagastada SmartPOSTi pakiautomaati, sulle saadetud unikaalse koodiga.

Kui Sulle toode ei sobinud, siis seda ümber  vahetada ei ole võimalik. Sellisel juhul palun täida taganemisavaldus (taganemisavaldus) ja saada toode tagasi. Seejärel tee uus ost endale sobiva tootega.

 

 1. Tagasiside

 

Sinu tagasiside on meile äärmiselt oluline, sest vaid nii saame ka meie muuta oma teenuse paremaks ja just Sulle sobivaks. Seega ootame Sinu tagasisidet väga. Võid meile saata oma mõtted epood@biomarket.ee. Võid meiega ühendust võtta läbi Facebooki BiomarketEesti või ka läbi Instagrami @biomarketeesti.

 

Tutvu lähemalt ka meie e-poe müügitingimustega.