Tarne Alates 40 eurost transport TASUTA
Pau D Arco, kapsel, 100 tk, 50g

Ecosh Life

19,90 €

Laos (9)


 • Kirjeldus
 • Koostisosad
 • Allergeenid
 • Toitumislane teave
 • Säilitamine ja kasutamine
 • Toidulisand. Sipelgapuu koor ehk Pau d’Arco (Tabebuia impetiginosa) kasvab Kesk- ja Lõuna-Ameerikas ning tema nimetus tuleneb sellest, et kõik õõnsused tema okstes on asustatud sipelgatega. See teeb puu tugevaks ja vastupidavaks kõikvõimalikele kahjuritele ja seentele. Selle taime kasulikke omadusi teavad hästi Peruu ja Mehhiko põliselanikud, kes nimetavad seda “jumalikuks puuks”. Puukoor on harvaesinevalt rikas erinevate mineraalide, vitamiinide ja ühendite poolest. Selles leidub nii fosforit, kroomi, kaltsiumit, rauda, joodi, fosforit, tsinki, mangaani, magneesiumi, boori ja suurel hulgal sellist ainet nagu lapahool.
  Sipelgapuu koort sobib kasutada organismi vastupidavuse tõstmiseks ja immuunsüsteemi hoidmiseks, eriti kevad-sügisel hooajal. Samuti võib seda kasutada kuuajase kuurina organismi puhastamiseks.

  Ecosh on esimene eestimaine tunnustatud toidulisandite tootja ning müüja maailmas.
  Ecosh on ettevõte, kes teadlikult ühendab looduse väe ja teadusepõhise meditsiini, sest nad usuvad, et sellest koostööst sünnib tõeline vägi. Tulemuseks on puhtad, looduslikud, kindla koostise ja toimeaine kogusega kontrollitud tooted, mis on välja töötatud koostöös oma ala tunnustatud teadlaste, terapeutide ja ülikoolidega.
  Ettevõtte juhtimissüsteemile ning toidulisandite tootmisele on omistatud rahvusvahelistele kvaliteedinõuetele vastav ISO 22000:2018 sertifikaat.