Tarne Alates 40 eurost transport TASUTA

E-poest ostetud kaubad saab soovi korral Biomarketile tagastada. Sul on õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisestTagastatav kaup peab olema originaalpakendis ja rikkumata! Tagastada ei saa oma olemuse tõttu kiiresti riknevaid ja vananevad tooteid. Sellisel juhul 14- päevane taganemisõigus ei kehti.

 

Mida ma pean täpselt tegema, et tooteid tagastada?

 

Kaupade tagastamiseks täida taganemisavaldus, mis on Sul pakiga kaasas ning saada see koos toodetega tagasi või too need tagasi Balti Jaama Turu Biomarketi kauplusesse. Taganemisavalduse saad endale arvutisse laadida ka siit (taganemisavaldus) ja saata see meile epood@biomarket.ee. Taganemisavaldust on võimalik täita ka meie Balti Jaama Turu Biomarketi kaupluses.

Kaubad saad tagastada meie Balti Jaama Turu Biomarketi kauplusesse ise kohale tulles. Kui tellisid oma tooted SmartPOST pakiautomaati, siis saad tooted tagastada koos avaldusega sama unikaalse uksekoodiga, millega oma paki välja võtsid. SmartKULLERiga tellitud kaubad on Sul võimalik samuti tagastada SmartPOST automaadi kaudu. 

Kui Sa oled valinud „Tulen ise Balti Jaama Turu Biomarketi kauplusesse järgi“, siis pead sa oma kaupadele järgi tulema päeva jooksul. Palun ootan kindlasti meie kinnitust, ei Sinu kaubad on valmis. Kui Sa ei ole jõudnud oma kaupadele järgi päeva jooksul, siis südaööl Sinu tellimus tühistatakse.

 

Tagasimaksed teostatakse 14 päeva jooksul.

 

Kas ma saan ka tooteid ümber vahetada?

 

Kui oleme eksinud ja Sulle vale toote pakkinud, siis vahetame kauba ümber. Toodet on võimalik vahetada meie Balti Jaama Turu Biomarketi kaupluses. Kui tellisid toote SmartPOSTiga või SmartKULLERIga, siis on Sul võimalik tooted tagastada SmartPOSTi pakiautomaati, sulle saadetud unikaalse koodiga.

Kui Sulle toode ei sobinud, siis seda ümber  vahetada ei ole võimalik. Sellisel juhul palun täida taganemisavaldus (taganemisavaldus) ja saada toode tagasi. Seejärel tee uus ost endale sobiva tootega.

 

Rikutud või kahjustanud tooteid tagastada ei ole võimalik!