Tarne Alates 40 eurost transport TASUTA
Unekompleks kirsiga, 150 g

Viridian

36,50 €

Laos (3)


 • Kirjeldus
 • Koostisosad
 • Toitumislane teave
 • Toitumislane teave 100g kohta
 • Säilitamine ja kasutamine
 • Toidulisand. Rahuliku ööune preparaat. Toitanerikastel koostisosadel glütsiinil, magneesiumil, datlil ja kirsil on tõestatud unekvaliteeti parandavad omadused, samas ei tekita nad uimasustunnet päevasel ajal. Magneesium tagab elektrolüütide tasakaalu, närvisüsteemi toimimise, normaalse lihaste töö, normaalsed psüholoogilised funktsioonid, terved luud ja hambad.
  Punane dattel (Ziziphus Jujuba) on pikk kasutusajalugu tänu oma närverahustava ja meelt lõõgastava omadustele. Hiina rahvameditsiinis on dattel siiani kõige populaarsem abivahend unetuse raviks. Üks datli aktiivseid koostisosi Jujubosiid A on tõestatud oma võime poolest saata ajule signaale, et vähendada ärevust ning parandada unekvaliteeti.
  Kirsid on rikkad fütokemikaalide sisalduse poolest, mis võivad olla tähtsad aju ja närvisüsteemi toimimisele. Kirsid sisaldavad melatoniini, mis on unemustreid reguleeriv hormoon.

  1999. loodud Suurbritannia pereettevõte Viridian on teadusuuringutele toetuvaid ja terviklikku toimeinete spektrit pakkuvate looduslike ja mahesertifitseeritud toidulisandite tootja. Tablettide valmistamiseks kasutatakse sageli ligi 50% ulatuses täite-, liim-, maitse- ja värvaineid. Seepärast on Viridian valinud oma toodete vormiks kapslid, õlid ja tinktuurid – võid olla kindel, et nendes toidulisandite koostises on ainult 100% aktiivained.